Шведська мережа IKEA має намір вийти на український ринок протягом 1-2 років. Перший магазин відкриється в Києві. Вперше про плани вийти в Україну IKEA заявила ще в 2005 році

Про це повідомляє delo.ua.

Відомо, шо всесвітньо відома мережа товарів для дому IKEA офіційно заявила про плани виходу на український ринок. Наразі вже відомо, що компанія розробляє найбільш вдалу бізнес-модель для України.

"На даний момент IKEA підшукує найбільш підходящу бізнес-модель, яка дозволила б компанії реалізувати плани в Києві протягом найближчих одного-двох років. Рішення про подальші кроки буде прийнято виходячи з результатів дослідження ринку і переваг українських споживачів", - говориться в повідомленні компанії.

У компанії зазначили, що у збудованих торгових центрах буде представлений дуже широкий вибір товарів необхідних для дому.

Популярні новини зараз

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

"Наша компанія представить широкий вибір доступних товарів для будинку в Україні, щоб задовольнити високий попит з боку споживачів", - сказав Стефан Вановербеке (Stefan Vanoverbeke), менеджер з продажу IKEA Південно-Східна Європа (компанія, яка буде працювати на українському ринку).

Жінка поселилась у торговому центрі.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв про пожежу у найбльшому торговому центрі Києва.