Відомо, що це вже друга пригода, яка сталася із ялинкою по дорозі до Києва.

Про це повідомляє "Стіна".

Організатори відзначають, що всі складності з пересуванням ялинки у Києві розпочались ще з самого ранку, адже дороги дуже сильно замело снігом. Через, що транспорту було дуже складно рухатися. Крім того через свої величезні розміри ялинка ледь поміщалась на дорозі.

Наразі вже відомо, що під час руху у Києві автотранспорт, який віз ялинку потрапив у ДТП. Зокрема, у причеп врізалось дві фури через, що голяки ялинки обламались. Організатори відразу ж заявили, що всі недоліки вони виправлять вже найближчим часом.

"На щастя, ствол не постраждав, організатори, які її вже оглянули, запевнили, що вона буде "з голочки", без слідів важкого маршу", - повідомила прес-секретар ПрАТ "АвтоКрАЗ" Діна Стеганцева.

Популярні новини зараз
Комуналка стане безкоштовною: кому з українців спишуть усі нарахування за послуги ЖКГ У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК Банки встановили ліміти на зняття грошей "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Новорічна ялинка має прибути до Києва.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв про проблеми з доставленням новорічної ялинки до Києва з Прикарпаття.