На трасі в Хустському районі Закарпатської області 16 січня сталася ДТП за участі "швидкої" і легкового автомобіля.

Очевидці відзначають, що водії двох машин були в нетверезому стані, а водій "швидкої" навіть випав з автомобіля.

Про це пише у Facebook правозахисник Роман Келемен.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів залишають без доступу до грошей: кому заблокують картки Заберуть літні канікули: до якого числа триватиме навчальний рік у школах Валюта стане дефіцитною? До яких змін готуватись Пенсіонерів можуть виселити з власних квартир: хто ризикує стати безхатьком
Показати ще

"Чому автомобіль "швидкої" знаходився не в гаражі, станції швидкої допомоги, а використовувався не за призначенням? Автомобіль новий і куплений для надання невідкладної медичної допомоги, а його чомусь використовували, як таксі", - скаржиться він.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що вчора ввечері, 15 січня, у Солом'янському районі Києва сталася жахлива дорожньо-транспортна пригода.