На Дніпропетровщині спалахнула серйозна пожежа, зайнялися склади з пластиком та макулатурою.

Про це повідомляє портал 056.ua, кореспонденти якого працюють на місці подій.



Пожежа таких масштабів, що її видно за багато кілометрів від джерела займання у селищі Мирний. На під'їзді до населеного пункту поліція перекрила в'їзди та виїзди, туди масово з’їжджаються рятувальні загони.



Пожежа дуже сильна, стовпи чорного токсичного диму огорнули все навкруги, вогонь навіть почав перекидатися на інші будинки.

Наразі населення та працівників прилеглих підприємств терміново евакуюють у безпечне місце.

Популярні новини зараз
Травневий сюрприз: зима вирішила повернутися в Україну, прогноз погоди на кінець весни та літо Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу Соціальні виплати повністю перекроять: держава платитиме більше, але не всім Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу
Показати ще


За словами пожежних, максимально наблизитися до вогню дуже складно, періодично чутно вибухи, за попередніми даними, на підприємстві можуть вибухати газові балони.

На ліквідацію стихії залучили навіть авіацію.



Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", на Херсонщині лісники своїми силами змушенні рятувати угіддя від сезонних пожеж, адже в уряді відхрестилися від допомоги, переклавши відповідальність на Держлісагенство.