На Донбасі сталась трагедія в лавах ЗСУ, український військовий застрелив свого товариша по службі.

Про це повідомили в прес-службі Штабу АТО на сторінці в Facebook.

Інцидент стався ввечері, 18 лютого, у Мар'їнці, що під Донецьком.

"На місці події пораненому надали невідкладний комплекс медичної допомоги і евакуювали в військовий медичний заклад. На жаль, медикам не вдалося врятувати життя військовослужбовця", - пишуть у Штабі.

Причини і подробиці надзвичайної події зараз з'ясовуються представниками Військової служби правопорядку Збройних Сил України.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 18 вересня: фінанси тельців, самовираження левів та неуважність стрільців Допомога перетвориться на борг: українців змусять повернути виплати Не субсидія і не пільги: українцям нарахують допомогу на оплату комуналки Пенсія буде доступна лише одиницям: нові вимоги до мінімального стажу
Показати ще

При цьому LB.ua з посиланням на свої джерела повідомляє, що НП сталася в частині А-0409 (30-а окрема механізована бригада).

За попередньою версією, між бійцями сталаст сварка, в той момент один із військовий схопився за "Калашникова" та випустив кулі в бік солдата.

Наразі слідство з'ясовує усі обставини вбивства.

Як повідомляв портал "Знай.ua", український поліцейський застрелив містянина в результаті побутового конфлікту.