У Києві на території Бабиного Яру відбулося вшанування пам'яті видатної української поетеси, публіциста, літературного критика та громадського діяча Олени Теліги.

Біля пам'ятника в Бабиному Яру зібралися представники громадських організацій, духовенство, керівники Держкомтелерадіо. Після покладання квітів учасники акції перейшли до Пам'ятного Хреста, встановленого на місці загибелі в 1942 році Олени Теліги. Після церковної панахиди відбувся громадський мітинг.

За даними істориків, 22 лютого 1942 року письменниця-патріотка була розстріляна німецькими окупантами у Бабиному яру разом з чоловіком Михайлом Телігою та іншими членами ОУН.

На закінчення мітингу вихованці інформаційно-творчого агентства "ЮН-ПРЕС" Київського Палацу дітей та юнацтва, учні київських шкіл та ліцеїв прочитали вірші Олени Теліги.

Популярні новини зараз

Дорофєєва вагітна? Надя в одному халаті помчала вночі за оселедцем

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Епіфаній розповів про диво на Водохреща: "Голос з неба"

Потап дістав свій довгий і рожевий перед Каменських в бікіні: "Щоб його розважали"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, що Бабин Яр – це місце, яке під час Другої світової війни стало одним з найстрашніших. За кілька років там розстріляли понад 150 тисяч осіб. В основному це були євреї і військовополонені. Все це почалося 27 вересня 1941 року.