У Львові заблокували приміщення суду, вся будівля у диму. Тут зібралися десятки активістів, котрі вимагають винести справедливе на їх думку рішення.

Бунт у Львові: подробиці

Як зазначив активіст Сергій Мазур, саме 30 серпня заплановано засідання у справі учасника руху "С14" Марка "Майора". Ще до початку засідання біля будівлі суду зібралися активісти, які вимагають звільнити підозрюваного.

Згодом же стало відомо, що суд сьогодні не відбудеться: його перенесли на 6 вересня. Все через те, що "Майора" не доставили на засідання. Спочатку люди не виходили з залу суду, вимагаючи справедливого розгляду справи. Згодом же активісти заблокували роботу суду, повідомляє Politeka.

"Львів бунтує через суддівське безчинство. Майора незаконно не доставили і через це перенесли суд на 6 вересня. Люди заблокували роботу суду. Уся будівля в диму", - зазначив Мазур в коментарі до знімків із місця подій.

Як відомо, "Майора" затримали після випадку у ніч на 17 серпня у Львові. Він зі ще одним з активістів С14 малювали трафаретні написи "Хто замовив Катю Гандзюк?", щоб надати розголосу у справі про напад на неї.

Коли хлопці робили черговий напис на паркані, біля хлопців зупинилося чотири автомобілі і звідти вискочила група чоловіків.  Одного з них звалили на асфальт і вдарили ногою в голову. Інший підняв руки до голови і намагався захиститися руками від ударів, але його теж почали бити.

Далі ж активістів заштовхнули в автомобілі і кудись повезли. Невідомі представилися працівника карного відділу поліції Львова. на відому активістку, в.о. керуючого справами мерії Херсона Катерину Гандзюк 31 липня напав невідомий чоловік і вилив на неї кислоту. Жінка опинилася в лікарні.

Кислота потрапила Гандзюк на спину і руку, а також частково на обличчя. Вона знаходилася в шоковому стані. Напад стався 31 липня о 8:30 ранку біля будинку постраждалої. З самого початку передбачалося, що напад пов’язаний з діяльністю Гандзюк.

Дивіться: Напад на Катерину Гандзюк

Нагадаємо, стан здоров'я херсонської чиновниці Катерини Гандзюк, яку нещодавно облили кислотою, погіршився.

Як повідомляв Знай.ua, підозрюваного у справі про замах на херсонську чиновницю і активістку Катерину Гандзюк Миколи Новікова відпустили з-під варти. 

Також Знай.ua писав, у Києві жорстоко побили відомого журналіста.