У шахті поруч з селом Вербки на Дніпропетровщині один з гірників отримав смертельну травму.

Про це повідомили представники підприємства "Павлоградвугілля".

Інцидент стався під час транспортування демонтованої секції шахтного обладнання. Трос, який обірвався, вдарив чоловіка у груди. Шахтар після такої травми не вижив.

Загиблий гірник працював в управлінні, яке займалося монтажними і демонтажними роботами з гірничо-шахтним обладнанням. У момент аварії він безпосередньо керував лебідкою.

Популярні новини зараз

Відкинута Юля "Зайка" спробує повернути в свої сіті "Холостяка" Заливако: "Я люблю тебе"

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Щоб належним чином розслідувати аварію, що відбулася, вже створена спеціальна комісія, до складу якої увійшли представники інспекції Держпраці.

У РФ також відбуваються аварії на шахтах з катастрофічними наслідками: відео

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" шахта "Юнком" на Донбасі поступово наповнюється радіоактивними відходами. У радянськi часи тут проводили експериментальні ядерні вибухи. Після окупації Донбасу російськими військами і їх найманцями воду з багатьох шахт перестали відкачувати - в тому числі, і з "Юнкома".

Тепер всьому регіону загрожує страшна екологічна катастрофа. Оскільки заражена радіацією рідина може потрапити в грунтові води, створюється загроза для питної води в місцевих джерелах. Таким чином, незабаром весь цей регіон ризикує стати ненаселеним.

Це не єдині джерело забруднення питної води на Донбасі. Гостро стоїть також зангрязнения нітратами та іншими небезпечними хімічними речовинами та сполуками. Якщо врахувати також той момент, що місцева інфраструктура сильно постраждала від обстрілів за роки війни, загальна екологічна картина бачиться досить невтішною.