Двоє військовослужбовців Держприкордонслужби загинули внаслідок вибуху на ділянці відділу "Станично-Луганське".

Про це повідомила Держприкордонслужба в офіційній заяві.

"Сьогодні, близько 17 години, під час несення служби на ділянці відділу "Станично-Луганське" на невідомому вибуховому пристрої підірвались 2 військовослужбовці Держприкордонслужби. Обоє охоронців кордону зі складу прикордонного наряду загинули на місці", - сказано в повідомленні.

На місці підриву працює керівництво прикордонного загону.

"З метою об’єктивного вивчення всіх обставин цієї трагічної події відомство поінформувало Військову прокуратуру, штаб АТО, Національну поліцію. Також будуть повідомлені представники міжнародних місій, які працюють у зоні проведення антитерористичної операції", - наголосили в повідомленні.

Популярні новини зараз
Добралися і до тих, хто з відстрочкою: ТЦК можуть забрати і багатодітних батьків Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", президент Сполучених Штатів Дональд Трамп вирішив повторити "подвиг" українського екс-прем'єра Арсенія Яценюка і звести так звану стіну Трампа.