Російський письменник і журналіст, військовий кореспондент і видавець Аркадій Бабченко емоційно прокоментував «євроремонт» у Ханському палаці, який влаштували окупанти Криму.


Ось такий пост він опублікував у соціальних мережах:
«Інший раз думаєш — ні, все, цій країні тебе більше нічим не здивувати. А потім читаєш ось таке ось неймовірне мистецтво заголовка, і щелепа відпадає сама собою, — коментує Бабченко заголовки про проведену вперше заміни черепиці палацу. — Окупанти в Криму проводять «реставрацію» Ханського палацу — ну, тобто, банально знищують історичну спадщину, символ народу, і ліплять замість нього новодел. Ну, як вони це завжди роблять. Для розпилу. Але ось таке інформаційний супровід у дусі найвищого польоту савецкой пропаганди просто вражає», — коментує він.

На його думку, в будь-якій іншій країні — «ну, крім ИГИЛа і Талібану, хіба що — за знищення історичної трьохсотрічної черепиці на об'єкті, який мав усі шанси увійти до списку об'єктів культурної спадщини ЮНЕСКО, варварам вставили б такий штир від землі до неба. Але немає. «Вперше за триста років змінюють черепицю!».

Популярні новини зараз

У Львові родич "Хатіко" підняв настрій перехожим - "Рахуємо посмішки"

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

У Львові повінчалися ветеран АТО і відома волонтерка: наречена в червоному, наречений - на візку

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

Показати ще

«Бог ти мій... тобто, кримські татари були говн*ками, на Ханському палаці черепицю навіть змінити не могли. І українці були говн*ками, їм в руки звалилося таке скарб, а вони навіть перекрити дах не могли. І тут, нарешті, прийшов справжній дбайливий господар, і полагодив. Вперше за триста років. Б**ді. Просто феєричні б**ді», — резюмував журналіст.

Айдер Муждабаєв так прокоментував ситуацію: "Російські окупанти настільки тупі варвари, що навіть не соромляться "євроремонту" у Ханському палаці. Дебіли, руйнівники, нелюди, на своїх церквах купола міняйте на нові і хваліться. Україна повинна подати за це злочин проти кримськотатарського народу в Міжнародний суд".

Відзначимо, напередодні російські ЗМІ цитували головного архітектора палацу Рустема Умерова, який заявляв, що в Криму вперше проводять капітальні роботи в Ханському палаці в Бахчисараї. "Зокрема, на Ханської мечеті вперше за майже 300 років почали укладання нової черепиці замість старої", — сказав чиновник-окупант.