Учні однієї з шкіл в окупованому Донецьку фактично здали свого вчителя та засновника ліцею Григорія Штейна.

Про це повідомляє "Остров".

Відомо, що учні записали розмову з директором у якій він намагається донести до людей інформацію, що нинішня Донецька "влада", є бандитською.

"Донос відбувся у вигляді викладеного в інтернет підпільного запису, на якому відомий педагог-новатор намагається донести до школярів, що влада, яка встановилася на окупованій частині Донецької області, є владою бандитських формувань", - наголошується в повідомленні.

Учні не погоджувалися з ним, а всю дискусію записали на відео і виклали в Інтернет.

Популярні новини зараз
Або працюйте, або сидіть на пенсії: стареньких змушують кидати роботу Опалювальний сезон завершиться не дивлячись на погоду: українців закликали готуватися ПриватБанк розриває договори з клієнтами: рахунки блокує, а гроші не повертає Суд скасував ухвалу Кабміну про пенсії: що буде з виплатами
Показати ще

Оприлюднене відео.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у рядах бойовиків зростає невдоволення російським командуванням.