На момент вибуху автівки чеченського добровольця Тимура Махаурі в Києві, у салоні з ним знаходилась Наталя Целовальнікова зі своєю донькою. Жінка не має відношення до модельного бізнесу, як про це писали раніше у ЗМІ.

Про це розповів один із її знайомих, - пише Politeka.

За словами чоловіка, постраждала родом із Донецька. Моделлю вона ніколи не була, хоча слідкувала за своєю зовнішністю і тим самим змусила думати, що вона знаменитість.



Жінка розлучена, виховує доньку, за яку з чоловіком довго тривала війна.

Популярні новини зараз
Жорсткі обмеження щодо виплат: більшості заблокують допомогу Переобладнання газових лічильників: українців попередили про необхідність ТЦК підуть по квартирах: мобілізація переходить у нову фазу – перевірять кожного З українців стягнуть "квартирний" податок: кому і які суми нарахують
Показати ще

Наразі Наталя в реанімації, її стан важкий.

До лікарні вже приїздив її колишній чоловік та родичі, які попросили лікарів не розголошувати інформацію щодо її стану. ЗМІ писали, що жінці мають ампутувати ногу, також вона отримала серйозні опіки.


Дитина також отримала поранення ноги та опіки, проте не такі сильні, як мати. Дівчинку лікують в опіковому центрі.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", ЗМІ писали, що в авто, яке вибухнуло в центрі столиці, знаходилась відома модель Наталія Гоцій. Сама Гоцій пізніше в соцмережах спростувала цю інформацію.