6 травня, в кількох російських містах раптово випав сніг.
Снігопад почався з самого ранку в Омську. І, хоч він був недовгим, проте засипало велику частину міста і довколишніх сіл. Знімками незвичайного для травня-місяця природного явища користувачі поділилися у своїх Instagram-акаунтах.

Падаючі з неба пластівці були помічені в районах і самому обласному центрі. Місцеві синоптики відзначили, що сніг можливий також і в найближчі дні.
Крім цього, снігопади також пройшли в інших містах Росії, переважно в Сибірі. Серед них: Кемерово, Новосибірськ та інші.

Зазначимо також, що в Пермі 29 квітня, несподівано випав сніг.

Популярні новини зараз
Лукашенко віддав наказ створити оперативне командування збройних сил білорусі на українському напрямку Командир полку "Азов" Денис Прокопенко поговорив з дружиною по телефону: вірять, що незабаром возз'єднаються Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Це не на жарт обурило громадян в мережі:

"29 квітня. Сніг валить, як ще не валив в цьому році. Перм, що ти робиш?" "Вже так хочеться тепла!)", "Так де ж весна?", "Нічого собі, знову зима", "Весна в Росії - це коли поки ти шукав літні речі, випав сніг", "Так, шкода, у нас вже всі загоряють!", - прокоментували несподіваний квітневий сніг в мережі.

Фото і відео масово діляться у мережі місцеві жителі.

Портал "Знай.uа" також нагадує, що в останній день квітня французьку Нормандію засипало снігом.
Цю інформацію повідомляє Meteo France.

У повідомленні йдеться про те, що зараз у шести департаментах країни оголошено помаранчевий рівень небезпеки.

"Зараз у шести департаментах на північно-заході країни оголошено оранжевий (передостанній з чотирьох) рівень небезпеки через погіршення погодних умов", - йдеться в повідомленні.

Метеорологи говорять про те, що причиною погіршення погодних умов став циклон, що прийшов з Атлантичного океану.
Оскільки перед цим у Франції була весняна погода, сніг вкрив вже квітучі дерева.