У Києві 23 листопада мали виступати музиканті з відомого британського гурту Hurts. Але їх концерт ледь не опинився під загрозою зриву через дзвінок невідомого "мінера".

Про це повідомили організатори концертів в Facebook. Анонім сказав по телефону, що клуб, де мав виступати гурт, замінований.

"Друзі, на жаль, ми були змушені вивести всіх людей із залу через надходження дзвінка про закладену в будівлі вибухівку. На місці вже працюють вибухотехніки і співробітники Національної поліції. Як тільки вони закінчать обстеження будівлі, ми почнемо запускати всіх", – попередили організатори фанатів музикантів.

Концерт мав розпочатися 19:00 годині, але його довелося відкласти на кілька годин. Всіх відвідувачів вивели з будівлі, а правоохоронці та фахівці почали перевіряти приміщення на наявність вибухівки.

Всередину людей почали пускати о 21:00. Людям довелося простояти на морозі три години. Організатори сказали, що виступ розпочнеться без розігріву, який традиційно проводять перед виходом на сцену відомих музикантів.

Минулорічний виступ гурту Hurts в Києві

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв , британський гурт Hurts обіцяв повернутися з новим концертом до Києва, на якому презентують старі хіти та пісні з нового альбому Desire.