Бойовики незаконних збройних формувань обстріляли село Кам'янка (Ясинуватський р-н), у результаті чого поранили 15-річного хлопчика.

Про це повідомила прес-службі ГУ НП Донецької області.

Терористи вели обстріл приблизно з 21:10. Хлопчик 2002 року народження в цей момент знаходився на вулиці біля свого будинку. В результаті осколки поранили йому дві ноги і грудну клітину. Медики доставили дитину в авдіївську лікарню, після чого відправили його в Покровський госпіталь.

Дружківське відділення поліції відкрило кримінальне провадження за статтею 258 КК України "Терористичний акт".

Популярні новини зараз
Гороскоп на лютий-2026 для всіх знаків Зодіаку: сміливість Водоліїв, зміни Скорпіонів та спогади Раків ПриватБанк встановив суворі ліміти: що треба знати клієнтам Заберуть квартиру, машину та заблокують рахунок: ухилянтів можуть позбавити майна Опалювальний сезон вже закінчено: кияни залишаться без тепла до кінця зими
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", 8 червня бойовики активізувалися під Мар'їнкою. В результаті з каналу Севервский Донець-Донбас перестали подавати воду.