Сполучені Штати Америки хочуть "захопити Донбас", тому що їм дуже подобаються тамтешні жінки.

Відео, на якому про це заявляє Олександр Захарченко, ватажок бойовиків "ДНР", нещодавно опублікували в мережі.

"Основна причина, за якою нас намагається захопити Америка – це не наше вугілля, а наші жінки, вони настільки красиві, що зводять з розуму американців. Тому нашим чоловікам доводиться вас захищати, а вугілля – це попутно", - Захарченко на зустрічі з соратниками.

Захарченко зазначив, що це жарт, а "єдине бажання Америки — це створити осередок напруженості на території з Російською Федерацією".

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко виступив перед соратниками і заявив про перемогу над Збройними силами України. "Ми вже перемогли, просто офіційно оголосити цього не можемо", - сказав він на зустрічі, відео якої опубліковано в мережі.

За словами лідера терористів, українським військовим "зламали дух, їх душу".

Також портал повідомляв про те, що так званий віце-прем'єр "ДНР" Олександр Тимофєєв заявив, що Україна зникне з карти, в той час як "республіка" буде розширюватися. Про це повідомляє "Обозреватель". За його словами, побачити це можна буде не через роки, а вже найближчим часом, пише сепаратитсткое видання "Политнавигатор".

"Майбутнє Україну чекає сумне. Те, що вона не бажає виконувати "Мінські домовленості", для неї закінчиться тим, що з карти зникне така країна. На противагу "Донецька Народна Республіка" буде розвиватися, розширюватися. Причому це не за довгими роками, це найближчим часом, і ми це побачимо ще своїми очима", - заявив він.

Нагадаємо також про те, що зараз сепаратисти сильно стурбовані великим потоком людей, які залишають межі «ДНР» і їдуть в Україну. Масове безробіття, сміховинні зарплати і безперервний тиск з боку «захисників» - змушують місцевих жителів переїжджати на підконтрольну Україною територію.