У Вінниці священик УПЦ МП ієромонах Іоанн вирішив носити георгіївську стрічку. Він пішов на принцип після того, як СБУ виписала йому штраф за "пропагандистське використання георгіївських стрічок".

"Відносно мене відкрили адміністративну справу. Ви будете сміятися, але приводом стало розміщення мною у Facebook 9 травня минулого року, вітальної листівки із зображенням георгіївської стрічки", - пише ієромонах у Facebook.

"Коли заплачу штраф, носитиму георгіївську стрічку відкрито, тому що вважаю, що заплатив за таку можливість. А коли ця влада піде зі сцени, буду домагатися матеріальної і моральної компенсації і вибачень від СБУ. Зроблю все, щоб СБУ пошкодувала про те, що зі мною зв'язалася", - додав він.

У Єпархіальній раді Тульчинської єпархії вражені дописом монаха. Вони засудили його за активну суспільно-політичну діяльність у соцмережах і покарали.

Популярні новини зараз

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

"Ієромонаха Іоанна Курмоярова виключили зі списку священиків Тульчинської єпархії УПЦ. Скасували скит, раніше очолюваний ієромонахом Іоанном. Це значить, що він вже не є нашим священником і йому доведеться шукати інше житло, - говорить отець Сергій Аніцой з Тульчинської єпархії. - Закликали ієромонаха Іоанна зробити духовний вибір між чернечим священством і професією активного світського громадського-політичного інтернет-діяча. Поки що від нього немає реакції".

Дивіться: Ієромонах Іоанн та георгіївська стрічка

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, що вандал жорстоко познущався з ікони.