МЗС Росії порівняв українських прикордонників з піратами. Причому сомалійськими. Гучна заява прозвучала з-за затримання російського риболовецького судна "Норд". І навіть згадали анексію Криму в 2014 році.

Представник МЗС Росії Марія Захарова заявила, що дії прикордонників по відношенню до екіпажу риболовного судна є черговою провокацією української влади стосовно громадян Російської Федерації. При цьому спікер уточнив, що дії українських прикордонників схожі з сомалійськими піратами.

Російська сторона наполягає, що екіпаж корабля мав усі необхідні документи для риболовлі в акваторії Азовського моря. Дії української сторони були розцінені як акція помсти Києва.

За офіційною заявою Захарової, таким чином Україна мстить жителям Криму за усвідомлений вибір – повернення в склад Росії в 2014 році. На даний момент Росія вимагає негайного звільнення членів екіпажу та повернення судна "Норд" законному власнику.

Популярні новини зараз

Даша Квіткова поскаржилася на втому, поки Микита Добринін "прохолоджується" в Одесі

Українець потрапив у трудове рабство замість заробітків: відібрали паспорт і змусили гарувати по 15 годин

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Державна прикордонна служба України заявляє, що зараз судно "Норд", що слідувало під російським прапором, отконвоировано в Бердянськ, а екіпаж з 15 чоловік перебував на ньому з російськими паспортами, виданими в Керчі (в аннексированном Криму).

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа"російський корабель нібито ненавмисно увірвався на українську територію, порушивши лінію акваторії. Подія сталася в українській частині вод Азовського моря. Судно "Норд", що йшло під прапором Росії. Він був зупинений за 15 миль до Обитічної коси.