У Чорноморську, що на Одещині, на пішохідному переході водій Toyota збив 5-річну дівчинку.

Винуватець аварії намагався втекти з місця інциденту, проте йому завадили свідки. Місцеві мало не влаштували самосуд над порушником.

Постраждалу дитину зі складними травмами госпіталізували до найближчої лікарні. Що загрожує водієві, поки не відомо, поліція встановлює всі обставини справи.

Слід відзначити, що згідно з чинним українським законодавством самосуд також розцінюється як правопорушення. Залежно від тяжкості злочину та заподіяних тілесних ушкоджень може каратися як штрафом чи виправними роботами, так і тюремним терміном.

Як повідомляв портал "Знай.ua", через масштабну аварію в Угорщині на пункті пропуску "Тиса-Захонь" обмежили рух.

Популярні новини зараз
Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах
Показати ще