Українка Марина Ігорівна отримала серйозні травми під час відвідування аквапарку "Одеса" через недбалість адміністрації закладу.

Про це дівчина написала в Facebook.

"8 червня поїхали з Кош в аквапарк "Одеса". У нас абонементи на сезон, так що туди як на роботу збиралися їздити. Приїхали, повалялись ліниво на шезлонгу і пішли кататися. Третій гіркою була "бочка", – почала свою розповідь постраждала.

Вона зазначила, що на даному "атракціоні" був слабкий напір. Після другої бочки вода не проштовхнула відпочиваючих в трубу, в результаті чого вони залишилися дрейфувати.

Зрештою, вони потрапили в отвір задом наперед. Дівчина зазначила, що труба була не кругла, а овальна.

Популярні новини зараз

"Фріске" з'явилася напередодні весілля Шепелєва, фанати не можуть повірити очам

Яке свято 15 грудня: чого не можна робити в цей день

Чоловік Фріске Шепелєв пожертвував сином заради нового кохання: віддав дитину...

У Києві собака знайшла таке, що змусило господарку здригнутися: історія, у яку важко повірити

Показати ще

"Нас штивало по сторонах і від нестачі води плюшка нас перевернула. Я вдарилася головою і плечем. І вилітали з бочки окремо від шлюпки. Результат: струс, перелом ключиці зі зміщенням і осколком, що відлетів, а також порваною зв'язкою", – написала українка.

За словами Марини Ігорівни, її прооперували. А сталося це, на її думку, через жадібність аквапарку. Дівчина зазначила, що в медичному пункті закладу не виявилося світла, а гірки всі працювали за рахунок генератора, який, до того ж, був слабенький.

Вона розповіла, що поліцію ніхто не викликав. І дівчину, прикриваючи усілякими способами, посадили в карету швидкої допомоги. Поліцію ніхто не викликав. 

"Вони 2 тижні як відкрилися, і вже другий перелом ключиці. Я була ціла здорова дівчинка. Тепер в мені волосінь, дві пластини і 16 шурупів. І через рік ще одна операція - дістати це все", – зазначила одеситка.

Вона застерегла жителів міста зайвий раз подумати, перш ніж йти в цей заклад.

Тим часом, адміністрація аквапарку висловила "щире співчуття" через отриману травму.

І як з'ясувалося, Марина Ігорівна виявилася не єдиною постраждалою "Одеси". Подібну травму отримав також чоловік.