Вчора, 16 травня, на столичному мосту Патона сталася страшна дорожньо-транспортна пригода: 17-річний водій мотоцикла з пасажиром летіли на величезній швидкості і не вписалися в поворот.

У мережі з'явився запис з відеореєстратора очевидця страшної аварії. Від удару хлопців буквально викинуло на дорогу, залізний кінь пролетів чотири смуги, пошкодивши два автомобіля. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Винуватці аварії не наділи захисних шоломів: від страшного удару водій загинув на місці, за життя пасажира борються медики.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про жахливу ДТП, яка сталася в Дніпрі: легковик врізався в карету "швидкої", в якій перебувала вагітна дівчина.

Популярні новини зараз
"Я людям зруйнував життя...": Руслан Ханумак йде з музики через скандальну пісню "Дика дичка" Українець сам переважив фасований сир у "Сільпо": не вистачає по 100 грам у пачці Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс
Показати ще