Одесу потрясла моторошна подія, вітчим задушив двох маленьких дітей, доки їх мати була на роботі.

Про це повідомили в Нацполіції області.

"Моторошний та приголомшливий злочин скоєно в Одесі. Цей нелюдь, затриманий по гарячим слідам, звинувачується у подвійному вбивстві двох дітей", - написав радник голови ГУ Нацполіції Руслан Форостяк у Facebook.




За попередніми даними, 42-річний чоловік часто випивав та влаштовував скандали з матір'ю дітей. Після чергової сварки, п’яний вітчим вирішив помститися дружині та накинувся на її дітлахів, коли вона була на роботі.

Популярні новини зараз
"Воюватимуть всі від 18 до 70 років": у ЗСУ виступили з важливим попередженням Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло Індексацію розширили: хто отримає більше у березні За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити
Показати ще

Крики почули сусіди та викликали поліцію. Дітей не вдалося врятувати, їм було 4 та 10 років. Матір дітей в шоковому стані, вона знаходиться під наглядом лікарів.



Чоловіка затримали, слідчі проводять експертизи та з'ясовують, чи осудний чоловік.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Харкові посеред вулиці напали та зарізали студента із Мароко.