Підліткова жорстокість в Росії набуває зовсім не дитячих масштабів. Інколи учні піднімають руку не тільки на однолітків – дістається й педагогам.  

Про один із таких інцидентів на своїй сторінці у Facebook розповів російський незалежний журналіст Аркадій Бабченко. Сталося це, за іронією долі,  якраз у знакову для країни дату – День Незалежності, 24 серпня.

Група школярів побили вчителя місцевої гімназії за те, що він "не знав правил субкультури". Вчителю – всього 24 роки. Він та його колеги не змогли відповісти на питання підлітків, після чого і почалася сутичка:

"Банда школярів побила вчителя гімназії за незнання субкультури АУЕ. Інцидент стався ввечері 24 серпня в Таврійському саду. Група порушених старшокласників пристала до 24-річному вчителю гімназії та його друзям, який не зміг правильно відповісти на питання "Чого сидимо?". Відзначається, що один з нападників знаходиться під домашнім арештом, у нього браслет контролю на нозі. Педагог госпіталізований з двома переломами щелепи, його другу зламали ніс", - коментує Бабченко.

Дивіться: Недитяча жорстокість

Нагадаємо, в Мексиці, в штаті Пуебла мертвою і розчленованою знайшли українку Ярославу Ненастину, яку шукали близько двох тижнів.  

Як повідомляв Знай.ua, маршрутник переїхав родину із дітьми.

Також Знай.ua писав,  розлючений таксист розстріляв пасажирів.