В Києві вдень 11 липня невідомі напали на водія автомобіля Skoda червоного кольору та відібрали у нього сумку з грошима. Інцидент трапився в Голосіївському районі.

Про цеп повідомляє Dtp.kiev.ua в Facebook. Озброєні невідомі напали на автомобіль й кілька разів вистрілили в нього. В результаті потерпілий отримав поранення.

Нападники забрали сумку з грошима й залишили закривавленого чоловіка на місці злочину.

"Була стрілянина, поранили руку, він (водій – ред.) наздоганяв злодіїв, його зупинила поліція. Кулю видно на сидінні, зламаний ключ у замку, авто працює", – розповіли свідки події.

З'ясувалось, що потерпілий перевози у сумці 2,5 мільйони гривень. Правоохоронцям поки не вдалося встановити, чому зловмисники відкрили вогонь. На місці події працює слідчо-оперативна група. Дані про нападників не вдалося ще відшукати.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 грудня: задоволення Тельців, динаміка Близнюків та хвилювання Скорпіонів Ухилянтів чекає новий вал "репресій": хочуть максимально ускладнити життя Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, співробітникам спецпідрозділу КОРД довелось заспокоювати п'яного мисливця в Дніпрі.