У Дніпропетровській області на військовому полігоні триває гасіння пожежі, яка почалася через проведення навчальних стрільб.

Як пише прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій, на 7.00 18 липня гасіння пожежі триває. Всього до гасіння залучено 12 одиниць техніки та 142 особи, з них від ДСНС чотири одиниці техніки і 22 людей.

На даний момент вогнеборці локалізували пожежу на площі 30 га. Кадри пожежі, зняті з повітря, з'явилися в мережі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Дніпропетровській області поблизу смт Гвардійське Новомосковського району горить військовий полігон. Інцидент трапився 17 липня на території військового полігону Міноборони. Причиною загоряння стали стрільби. Через розривів снарядів загорілася суха трава. Вогнем виявилися охоплені 25 га.

Популярні новини зараз
Мінімалка та прожитковий мінімум: які виплати отримуватимуть українці з 1 травня Вдарять весняні морози: в Україну йде похолодання до -7 градусів Мінус 270-400 грн з платіжки: як отримати знижку на електроенергію Платіжки за газ зміняться вже з 1 жовтня: які нововведення готують українцям
Показати ще