В Україні продовжитися погіршення погоди і формування стоку. Про це попередили в прес-службі ДСНС.

Повідомляється, що з 25 по 28 червня в річках басейну Прип'яті очікуються підйоми рівнів води на 0,1 — 0,7 метра над рівнями 24 червня. Очікується затоплення заплав пасовищ і сіножатей поблизу смт Любешів.

25 червня продовжитися формування дощового стоку на Дністрі, Тисы та Пруті. На окремих ділянках цих річок в Чернівцях відбудеться затоплення та утримання води на заплаві.

"У випадку відновлення зливових дощів залишається ймовірність формування значного місцевого і схильного стоку, в гірських районах утворення селевих потоків, що може мати негативні наслідки", - сказано в повідомленні.

Спецтехніка на Західній Україні, фото: ДСНС Івано-Франківської області

Популярні новини зараз

Українцям супермаркети почали впарювати дрібну картопельку по 100 грн за кг: "Красива, дорога, але..."

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Показати ще

25-26 червня, через формування повеней на річці Тиса очікується підвищення рівнів води біля міста Чоп на 1,2 - 1,7 метра.

25 - 26 червня на Дністровському водосховищі біля села Рухотин Хотинського району Чернівецької області очікується поява повені з затопленням заплави та сільськогосподарських угідь, а також часткове затоплення інфраструктури біля річки.

27-29 червня внаслідок проходження дощового паводку на річці Дністер поблизу села Маяки очікується підйом рівнів води на 0,2-0,5 метри, в результаті чого вода може затопити заплаву. Також можливе затоплення траси Одеса - Рені, городів і господарських об'єктів у селі Яськи та місті Біляївка Одеської області.

Повінь на Західній Україні, фото: ДСНС Івано-Франківської області

Нагадаємо, раніше в Яремчі під жінкою з дитиною обвалився асфальт.

Як повідомляв портал "Знай.uа" на Калущине річка затопила житлові будинки.

Також, "Знай.uа" писав, що Зеленський завалить Прикарпаття Гуманітарною допомогою