Один з найбільш прибуткових і найбільш стабільних бізнесів - це ритуальні послуги. Але, і у цих бізнесменів настали непрості часи, адже тепер майже всі кладовища заповнені. Через це, деякі з них почали використовувати сусідські городи.

Про це повідомляють "Секретні матеріали".

На Львівщині виник справжній земельний скандал, адже місцеві жителі на своїх городах замість картоплі виявили могильні хрести. Люди з садово-городнього кооперативу "Полісся" зазначили, що з 2008 по 2021 рік ніяк не могли оформити право власності. Відповідний документ їм вдалося отримати тільки у червні цього року.

Цвинтар, скріншот із відео
Цвинтар, скріншот із відео

У цій місцевості похованнями вже понад десять років займається громадська організація "Пам'ять", її керівник Ярослав Мартинів.

Популярні новини зараз
Кадиров після України погрожує вторгненням до Польщі Російські загарбники надіслали ешелон старовинних танків Т-62: "пам'ятка" з'явилася на вокзалі в Мелітополі Шахраї безсердечно оббирають родини українських військових: у Генштабі ЗСУ розкрили схему обману Командир полку "Азов" Денис Прокопенко поговорив з дружиною по телефону: вірять, що незабаром возз'єднаються
Показати ще

"Ми викликали поліцію, вони це зафіксовували це. І ми почали з ним ( ред. з Ярославом Мартинівим) звичайну зустріч, він сказав ви документів не маєте, нічого не маєте, я це захоплюю і мені так підходить. А документи були всі уже в розробці", - зазначив учасник кооперативу "Полісся" Володимир Бліхар.

Цвинтар, скріншот із відео
Цвинтар, скріншот із відео

Натомість Мартинів заявив, коли почав на цій землі хоронити, то вона була у комунальній власності міста. Після чого він звернувся у міську раду, щоб розширити цвинтар, адже через коронавірус смертність збільшилася. Однак, відповіді він так і не отримав.

"Я хоронив у той час, а тоді пізніше, коли похоронив, разом з гробами прийняли ухвалу, що надали їм власність. Це заднім числом, після того, як похоронив. Смертність була дуже велика, людей стільки плакало, я не мав виходу", - зазначив він.

Цвинтар, скріншот із відео
Цвинтар, скріншот із відео

Натомість у мерії зазначили, що невідомо у якому статусі організація "Пам'ять" займалася похованнями на захопленій землі кооперативу. Зараз же Ярославу Мартиніву загрожує штраф.

Нагадаємо, вогонь вище хрестів: пятниця,13-те обернулася жахливою пожежею на українському кладовищі. Старовинні надгробки та хрести опинилися в епіцентрі пожежі

Раніше Знай писав, операція "приворожити мера": на Сумщині чиновниця підсипала колегам під двері землю з кладовища. Чиновницю звинуватили у чорній магії

Також Знай писав, що школярі розбили могили на кладовищі і влаштували шабаш, батьки дадуть відповідь сповна. Подія трапилася в Івано-Франківській області.