Комп'ютерна система "Укрпошти" також постраждала від потужної хакерської атаки, разом з тим, 10 тисяч відділень працюють у штатному режимі, оскільки є неавтоматизованими.

Відповідну заяву "Укрпошта" розповсюдила у соцмережах.

"На комп`ютерну систему Укрпошти здійснена хакерська атака. Приносимо вибачення клієнтам за можливі незручності, наш ІТ-департамент вже працює над відновленням роботи програмного забезпечення", - йдеться в повідомленні.

"І до гарних новин: майже 10 000 неавтоматизованих відділень Укрпошти в Україні працюють у штатному режимі", - наголошено в повідомленні.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що невідомий комп'ютерний вірус-вимагач атакував ряд українських компаній і банків. Вірус схожий на WannaCry, оскільки хакери вимагають біткоіни за розблокування комп'ютерів.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам виплатять надбавки: хто може отримати 1180 гривень Гроші знайдуть на іншій карті: як з 1 серпня зміниться безготівкова оплата для всіх українців Замість броні – повістка: українців масово мобілізують під час оформлення – ТЦК вимагають утихомирити Навіть працювати заборонять: ухилянтам готують серйозні обмеження
Показати ще