За чоловіків яких знаків краще виходити заміж? А універсальної відповіді тут в взагалі-то і немає.

Наприклад, ти можеш вийти заміж за Овна і залишитися задоволена своїм вибором, якщо відмінно живеш? Чи ладнаєш з дітьми дошкільного віку і непогано розумієш важких підлітків. До зрілих суджень і виваженого ставлення до світу Овен доросте десь до пенсії, а до того тебе чекає дуже неспокійний сімейне щастя. Але комусь це подобається.

Ти можеш вийти заміж за Тельця і ​​не пошкодувати про це, якщо вмієш не просто поважати чужі бажання, а приймати їх як даність. Ще в такому шлюбі тобі не завадить інтуїція: з Тельцем тобі багато про що доведеться здогадуватися, найчастіше - про причини його невдоволення. Зате проблеми ви будете вирішувати разом, швидко і ефективно, причому більшу частину турбот він візьме на себе. Чим не ідеальний чоловік?

За чоловіка, який народився під знаком Близнюків, ти можеш вийти заміж, якщо тобі подобається приймати рішення. Робити це доведеться часто, тому що в житті Близнюків постійно відбувається щось, на що оточуючим доводиться реагувати. Зазвичай в цьому винні самі представники знаку, але вони ж ні за що не визнаються. Так що спокійно буде навряд чи, але, може бути, тобі це і не потрібно?

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

За чоловіка, який народився під знаком Рака, варто вийти заміж, якщо ти любиш поговорити по душам і відчути себе незамінною. Раки з дитинства вміють створювати міцні емоційні зв'язки (і витягати з них користь). Але є у представників знаку і таланти більш практичні наприклад, збирати гроші, жити відповідно до достатків, комфортно організовувати побут і добре відпочивати. Звучить непогано, правда?

За Льва варто вийти заміж, якщо ти серйозно турбуєшся про те, що люди скажуть. По-перше, серед Львів багато гідних наречених, так що скажуть напевно багато хорошого. По-друге, Лев теж надає цьому значення, тому тобі не доведеться хвилюватися про свою репутацію. А ще він буде тебе радувати, тому що це відмінно вміє, і балувати, тому що любить. У чому підступ? Ну, наприклад, в тому, що Лев буде довго приховувати те, що може тобі не сподобатися. Нічого не поробиш, у всіх свої недоліки.

За чоловіка-Діву варто вийти заміж, якщо ти дуже цього хочеш. Власне, по-іншому і не вийде: умовляти і наполягати він навряд чи буде, тому що поважає чужі бажання і небажання. Можливо, в шлюбі тобі іноді доведеться бути двигуном і локомотивом, а також тією самою людиною, яка береже сімейні цінності, пам'ятає дні народження родичів, купує всім подарунки і робить багато інших важливих речей. Тут Діва навряд чи буде хорошим помічником. Зате в усьому, що стосується побуту, фінансів і стратегічного планування, ти зможеш на нього покластися. І це чудово!

За чоловіка, який народився під знаком Терезів, ти можеш вийти заміж, якщо для тебе важливо відчуття гармонії. Її вони вміють створювати в будь-яких умовах і обставинах, від близьких же потрібно тільки не дуже пручатися. Але якщо захочеться обставини змінити, то діяти доведеться тобі, а чоловік буде в кращому випадку твоїм помічником. Так що, якщо ти лідер по натурі, можливо, це якраз твій ідеальний чоловік.

Вийти заміж за Стрільця дуже легко. Важко не вийти, якщо він захотів з тобою одружитися - він прагне завжди отримувати те, що хоче. У шлюбі це навряд чи зміниться. Тому краще ще до весілля переконатися в тому, що ви обидва хочете від життя одного і того ж. Якщо це так, то, цілком ймовірно, у тебе буде ідеальний чоловік!

Вийти заміж за Козерога не просто можна, а навіть доведеться, якщо він цього хоче. Різниця зі Стрільцем в тому, що він бере наскоком, а Козеріг - змором. Він вміє чекати. Ти теж? Вітаємо, у вас може вийти відмінний шлюб, гармонійний і стабільний. Якщо ти любиш будувати плани на десять років вперед і цінуєш речі, куплені десять років тому, Козеріг може стати для тебе ідеальним чоловіком.

Вийти заміж за Водолія можна, якщо народна мудрість про "одну сатану" та інші тези про нероздільність подружніх пар здаються тобі сумнівними. Водолій навіть в найближчих відносинах збереже власні інтереси і умовну територію, яка лише іноді буде відкриватися для тебе. І буде вдячний, якщо ти зробиш те ж саме. Загалом, він буде ідеальним чоловіком для жінки, якій не потрібен ідеальний чоловік.

Вийти заміж за чоловіка, який народився під знаком Риб, можна, якщо ти точно не хочеш опинитися за кам'яною стіною. І навіть готова сама ставати нею хоча б іноді. А ще - якщо ти не бачиш свого щастя без романтики, і точно знаєш, що любовний човен може розбитися об побут, якщо вчасно не вжити заходів. Чоловік-Риби відмінно справляється з тим, щоб наповнити повсякденне життя сюрпризами. Лови його, якщо хочеш від шлюбу саме цього!

Вийти заміж за Скорпіона можна, навіть якщо він стверджує зворотне. Ти не пошкодуєш про це, якщо шлюб не здається тобі легкою прогулянкою по залитій сонцем галявині, а будь-яка перешкода на шляху неможливо катастрофою. Якщо ти до того ж вважаєш, що не на всі питання є прості відповіді, не у всіх вчинків є явні мотиви, і не всі люди поділяють загальноприйняті уявлення про погане і хороше, то Скорпіон може стати для тебе ідеальним чоловіком.

Раніше портал "Знай.ua" публікував еротичний гороскоп на 19 липня.