В Івано-Франківську триває бойовий вишкіл курсантів Харківського національного університету повітряних сил, молоді пілоти сіли за штурвали бойових літаків.

Курсанти вперше опановують винищувачі, які зазвичай використовують для прикриття важливих державних об'єктів на території України. Досі тренувалися лише на легкомоторних навчальних літаках, передає канал "24".

"На Івано-Франківщині вперше виконується такий захід, як перенавчання курсантського складу на бойовий літак. Це вперше в історії незалежної України. Зараз виконують польоти на малу висоту. А також далі будуть виконувати польоти на складний пілотаж, на групову злітаність, на перехоплення повітряних цілей в простих та складних метеорологічних умовах", - розповів командир Івано-Франківської бригади тактичної авіації Юрій Погорілий.

Навчання курсантів триватиме до кінця жовтня. Загалом мають налітати приблизно 70 годин.

Популярні новини зараз

Літак почав втрачати висоту через обмерзання, в мережі з'явилися переговори пілота з диспетчером: "Ми нічого не можемо"

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Головне за ніч: Холостячка Огнєвіч обрала кохання, українці проти "антинародного" Закону, воїни ЗСУ запустили флешмоб, а Гросу більше не "пиріжок"

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", на одному з аеродромів Прикарпаття стартував вишкіл курсантів льотного факультету Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.