Безумовно, сніданок пропускати не можна, тому що це найважливіший прийом їжі для отримання необхідної енергії на весь день, але їсти все підряд теж не рекомендується.

Під виглядом корисних продуктів може виявитися калорійна і напхана хімією "бомба", яка з часом обов'язково позначиться на здоров'ї. Експерти склали список тих продуктів, яких краще уникати у першій половині дня.

Сніданок, фото garmoniazhizni
Сніданок, фото garmoniazhizni

Йогурт із цукром

Такий вид сніданку буде корисним, тільки якщо він натуральний. Забудьте про йогурти з супермаркету з високим вмістом цукру та шкідливими добавками. У ньому немає поживних речовин, а суцільні калорії.

Мюслі

Дієтологи попереджають про те, що це дуже оманливий продукт – у рекламах його розхвалюють, а насправді це черговий "снаряд" цукру, що впливає навіть на довголіття. При регулярному споживанні можуть розвиватися серцево-судинні захворювання та діабет.

Популярні новини зараз
Крутимо стрілочки вже цієї ночі: Україна переходить на літній час Астероїд розміром з Біг-Бен пролетить повз Землю вже у вихідні: у NASA його помітили нещодавно і турбуються Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Мюслі на сніданок, фото з вільних джерел
Мюслі на сніданок, фото з вільних джерел

Заморожені страви

Йдеться про ті страви, що піддавалися надвисокій обробці. Часто їх їсти не потрібно, оскільки вони містять багато солі, а це підвищує тиск і завдає шкоди загалом.

Енергетичні батончики

Не ведіться не те, що вони нібито для спортивного харчування, адже насправді там забагато цукру та калорій. Більше того, їх споживання на регулярній основі загрожує збільшенням ваги та ожирінням, а потім підвищується холестерин, страждає серце і так далі.

Енергетичні батончики, фото dobavki
Енергетичні батончики, фото dobavki

Нагадаємо, у господарстві все стане в нагоді: як використовувати залишки мила на городі - несподіване застосування

Раніше ми писали про те, як вивести жирну пляму з одягу за допомогою вівсянки: корисний лайфхак для господарок