Сьогодні, 19 серпня, виповнюється 135 років з дня народження легендарної Коко Шанель. Її висловлювання про моду, стиль і жінок стали крилатими, не втративши актуальності і в даний час.

У цей день The Лайм зібрав для вас найяскравіші вислови легенди світу моди.

- Мода - це не просто питання одягу. Мода ширяє в повітрі, її приносить вітер. Кожен передчуває її, дихає нею. Вона і в небі, і на дорозі.

- Жінку, одягнену в світле, важко привести в поганий настрій.

- Щоб бути незамінною, треба весь час змінюватися.

- Як не крути, жінка в житті чоловіка буває тільки одна, всі інші - її тіні.

- Мереживо - найпрекрасніша імітація фантазії природи. А перли завжди правий.

- Кажуть, що жінки одягаються заради жінок, що їх надихає дух суперництва. Це правда. Але якби на світі більше не залишилося чоловіків, жінки взагалі перестали б одягатися.

- Якщо мода не вийшла на вулиці - це не мода.

- Одягніться погано, і запам'ятають вашу одяг; одягніться бездоганно, і запам'ятають жінку.

- Стримувати себе, коли прикро, і не влаштовувати сцен, коли боляче, - ось що таке ідеальна жінка.

- Якщо ви хочете мати те, що ніколи не мали, вам доведеться робити те, що ніколи не робили.

- Краса потрібна нам, щоб нас любили чоловіки, а дурість - щоб ми любили чоловіків.

- Остерігайтеся оригінальності - в жіночій моді оригінальність може призвести до маскараду.

Нагадаємо, Габріель Шанель, одна з найзнаменитіших модельєрів XX століття, багато в чому визначила сучасну моду, народилася 19 серпня 1883 року в невеликому французькому місті Сомюр.

Сьогодні, 19 серпня, виповнюється 135 років з дня народження легенди модної індустрії Коко Шанель. Що потрібно знати про життя легендарної жінки з великої літери в світі моди.

В юності, коли майбутня кутюр'є співала в кабаре пісню Qui qu'a vu Coco, їй дали прізвисько Коко, яке стало не тільки її другим ім'ям, але і частиною фірмового логотипу. Перший бутик Шанель відкрила в Парижі в 1910 р, там вона продавала дамські капелюшки.

Як повідомляв раніше Знай.ua, сказані слова перед смертю часто містять в собі величезний сенс, який людина не змогла донести за життя, крик душі. Це стосується і багатьох знаменитостей, слова яких зачіпають найглибші струни душі.

Також Знай.ua писав про те, що Ірина Хакамада - це безліч успіхів в одному флаконі. Вона політик, дружина, мама, ресторатор і бізнес-коуч. Вона ж і підтверджує власне висловлювання про те, що сучасна жінка здатна змінити світ. Передає Clutch.