Існує безліч трактувань символів, нанесених на однодоларову купюру. Ми розповімо про найпоширеніші з них.

ЛІТЕРИ

Вони розташовані зліва від Вашингтона. Няких містичних властивостей їм не приписують - це знаки Федерального резерву, який займається випуском банкнот.

Кожна буква має своє значення:

А – Бостон;
В – Нью-Йорк;
З – Філадельфія;
D – Клівленд;
F – Атланта;
L – Сан-Франциско;
Е – Річмонд;
G – Чикаго;
K – Даллас;
H – Сент-Луїс;
J – Канзас-Сіті;
I – Міннеаполіс.

Популярні новини зараз
Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

ІСТОТА

Вона настільки мала, що розглянути її без лупи практично неможливо. Знаходиться істота у верхньому правому куті, ліворуч від одиниці. За припущеннями деяких експертів - це спеціальний знак, який захищає гроші від любителів підробок.

ОРЕЛ

Надрукованого із зворотного боку птаха оточують різні предмети, кількість яких завжди дорівнює тринадцяти. Містики бачать у цьому слід Сатани, а історики стверджують: число вказує на кількість американських колоній.

ОКО

Цей символ викликає найбільше суперечок. Він "світиться", ширяючи в повітрі, і дуже нагадує всевидюче масонське око. Деякі дослідники вважають, що це око Бога, який спостерігає за мешканцями Америки.

РИМСЬКІ ЦИФРИ

Біля основи піраміди надруковано ряд, що складається з латинських літер та цифр. Він означає рік, коли Америка стала незалежною.

ХРЕСТ

З першого погляду він нагадує лопаті млини, але при детальному розгляді виявляється, що він схожий на Мальтійський хрест. Цей символ стосується лицарів, які перебували в однойменному ордені. Доказ дає історія: у 1798 р., коли люди Наполеона захопили лицарську фортецю, яка розташовувалася на Мальті, деяким з її мешканців довелося осісти в Америці.

БОГ

На звороті, біля нижньої одинички ліворуч, видно обриси голови з високою зачіскою. Зображення нагадує бога Шиву, якого індуси називають Руйнівником.

Символи, які зображені на доларі, хвилюють не одне покоління. Їм постійно приписують нові містичні значення. Погляньте уважніше на купюру, можливо, вам відкриються нові знаки або істинне значення відомих.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Google знає дату вашої смерті.