Анна Бейтс (в дівоцтві Барнум) народилася в 1846 році в Новій Шотландії, Канада, у цілком звичайній родині. У неї було 12 братів і сестер нормального росту, але дівчинка різко виділялася на їх фоні. До чотирьох років "малятко-гігант" сягнуло 137 см і доросло в підсумку до 243 см і важило близько 160 кг.

Про 16-річну гігантську дівчину почув шоумен Тейлор Барнум. Він запросив її з матір'ю в Нью-Йорк виступати в своєму Американському музеї, який поєднував в собі багато функцій — від читальні до театру. Дівчині запропонували 1000 доларів в місяць за роботу і пообіцяли залишити час на навчання. Анна була досить розумна і допитлива, і пропозиція її зацікавила. Вона стала вивчати вокал та гру на фортепіано і збирати натовпи людей на виставах як найвища дівчина у світі.

Нестандартний зріст може доставляти багато незручностей, але одного разу він ледь не коштував дівчині життя. У будівлі музею почалася пожежа, і її розміри не дозволяли вибратися через вікно. Щоб врятувати велетеня довелося розібрати стіну. Після цього Анні потрібен був час, щоб прийти до тями, а потім вона відправилася на гастролі в Європу.

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Труднощі із знаходженням другої половини відчувають багато людей, а людям з особливостями доводиться найскладніше. Але в якийсь момент удача була виразно на боці Анни. Під час поїздки дівчина зустріла кохання свого життя — Мартіна Бейтса, "кентуккійського гіганта". Колишній шкільний вчитель відслужив в армії і вирішив змінити роботу на більш прибуткову — приєднався до мандрівного цирку.

Цей чоловік виявився Анні під стать. Правда, ростом він все ж був трішки нижче — 232 см. Між високими молодими людьми спалахнув роман, і незабаром вони вирішили одружитися. Пара з'явилася в Лондоні перед королевою Вікторією, яка подарувала Анні золотий годинник.

Подорожі молодят по Європі та успішні спільні виступи тривали 14 місяців, перш ніж вони повернулися в Америку і влаштувалися на фермі в Огайо, побудувавши спеціальний будинок з високими стелями. Прийшов момент і для народження дітей. І тут у подружжя почалася чорна смуга. Двічі вони робили спроби, але пологи були дуже важкими і малюки з'являлися на світ величезними. Перша дитина народилася мертвою, а друга не прожила і 12 годин.

Історія кохання найвищою в світі пари закінчилася сумно. У 1888 році, не доживши до 42 років, Анна померла від туберкульозу. Мартін одружився на іншій жінці, з якою прожив до кінця днів.

Нагадаємо, розкрита таємниця старих фотографій, що хвилює кожного

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв про містичні зникнення людей, які досі не розкриті.

Також "Знай.uа" писав, чому речі Марії Кюрі не можна чіпати ще 1500 років.