Містичну назву форт отримав від села Тараканів, в якому, власне, і розташований. Це неймовірне місце дивує не тільки розповідями та легендами, але і своїм нескромним розмахом. Чого вартий лише тунель, розташований під зовнішніми стінами, довжиною близько 100 метрів. Сьогодні ж ми можемо побачити лише руїни, які залишилися від колись величної фортеці.

Фортецю збудували ще в XIX столітті для захисту західних кордонів Російської імперії. Під час Першої світової росіяни вирішили, що форт їм не дуже потрібен - вони здали фортецю полякам практично без бою.

Після, росіяни вирішили, що все-таки краще буди з фортецею, аніж без. В результаті форт, зруйнований власною ж артилерією, був відбитий. У роки Другої світової війни Нова Дубенська фортеця була здана іншому ворогові – вже німецьким загарбникам.

Згідно з деякими легендами, в цьому місці німці проводили випробування секретного зброї, подейкують, що навіть ядерної.

Також ходять історії про те, що форт перетворився на місце, у якому живуть привиди. Можливо, тому, що на початку ХХ століття тут загинуло дуже багато солдатів, і всі вони досі не можуть знайти спокій. Деякі зараховують Нову Дубенську фортецю в число найбільш містичних місць України.

Популярні новини зараз
В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті
Показати ще

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, як містичне явище поставило світ у глухий кут.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", під фермерським полем в долині Бійні в Ірландії в буквальному сенсі "проступила" давня архітектурна конструкція. Вчені встановили, що вік артефактів становить близько п'яти тисяч років, повідомляє Science Alert.

Обриси величезної конструкції з двох кілець, яка довго залишалася прихованою під землею, "проступили" на фермерському полі. Діаметр кожного з кілець становить приблизно 200 метрів, а за типом архітектура віддалено нагадує Стоунхендж.

Також портал "Знай.иа" повідомляв, що найбільше за загальним обсягом алмазний кар'єр у світі – кімберлітова трубка "Мир" – відкрили 13 червня 1955 року в Якутії. Все почалося з того, що на її місці геологи побачили високу модрину, коріння якої оголив зсув. Лисиця прорила під деревом глибоку нору. По характерному синеватому кольором розкиданої землі геологи зрозуміли, що це кимберлит.