Думаєте, що звичай красти туфлю, катати яйця по штанинам і бути посуд - верх абсурду? Не тут то було! Порівняно з весільними ритуалами цих країн, яйця - невинні пустощі.

1. Острів Ява

Для того, щоб місцева адміністрація дала добро на укладання шлюбу, молодята повинні зібрати 25 хвостів дохлих щурів. Що далі відбувається з частинами мертвих тварин - невідомо...але, щоб сімейні пари розлучилися, необхідно принести вже 40 хвостів!

2. Нова Гвінея

Наречені у папуасів Нової Гвінеї виглядають вкрай дивно - замість фати вони натягують на голову вивернутий шлунок свині! За тим же звичаєм, претендент на руку і серце жінки зобов'язаний подарувати їй по 20 шкурок райських птахів, морських ракушок і свиней. Останні для папуасів священні.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться
Показати ще

3. Нігерія

На південному сході Нігерії нареченого б'ють палицями родичі нареченої. Такий дивний весільний звичай є перевіркою на міцність майбутнього зятя.

4. Албанія

Молодятам в Албанії дуже не пощастило - у них не існує першої шлюбної ночі. Замість довгоочікуваних сексуальних утіх на законних підставах нареченому чинять навпаки – шалений опір. Троє діб утримання чекають кожного нареченого, адже це - частина ритуалу. В Албанії вірять, що така поведінка нареченої дивує злих духів і підтверджує її чистоту і непорочність.

5. Англія

Нареченим у Середньовіччі доводилося ой як несолодко. Щоб довести свою спроможність поратися по господарству, вони повинні були однією рукою піднімати важкий сундук у якості випробування. Ті, хто із завданням не впорався, вважалися непридатними дружинами і були приречені жити на самоті.

Нагадаємо, що Ватикан дозволив нареченим Христа зірвати "квітку".

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", весілля - чисте, світле і таке бажане свято...Але тільки не на цих знімках. У цій дивній добірці святкових фотографій ви побачите торжесство божевілля і сміху! Дивіться убивчо смішні і незрозумілі фотографії з весільних церемоній.