У Національному художньому музеї випадково знайшли сторічне повідомлення. Відомо, що воно пролежало у музеї цілих 118 років.

Про це повідомляє ТСН.

Наразі вже відомо, що лист знайшли у дверях, які зняли для реставрації. Коли розбирали на деталі, під бронзовим лицем лева на дерев’яній дощечці помітили записку

Дверям 118 років. Їх відкривали і закривали мільйони разів, їх неодноразово реставрували, однак ніхто не знав, що тут зберігається таємниця, сучасні майстри назвали її СМСкою з минулого.

Двері почали готувати для реставрації, розбирати їх на деталі, під однією з деталей, яку була закладено в 1900 році знайшли те саме послання написане звичайним олівцем.

Популярні новини зараз

Донька Ольги Сумської влаштувала з коханим Home Party: "Крута сімейка"

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Показати ще

"Червень 25, 1900 року столяра Семен Антонов, Олексій син, тут дописано, Яков черн – чорноробочі. Це повідомлення, яке ми отримали через 118 років", - кажуть у музеї.

З іншого боку дощечка майже повністю потемніла. З цього боку столяри нічого не побачили, однак головний інженер музею приголомшує.

"Знайшли слово Городецький. Можливо маємо напис рукою самого Городецького", - каже інженер.

Сюжет ЗМІ.Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, про 10 стародавніх артефактів, які залишаються загадкою для вчених.