У Нідерландах знайшли невідомі раніше підземні бункери нацистів. Вони розташовані під рибальським містечком Схевенінген: саме це передмістя Гааги зараз являється курортним.

Про це повідомляє Daily Mail.

Знімки унікальної знахідки зробив фотограф Сольвейг Граз. Відомо, що бункери призначалися для солдатів СС – там могли розмістити більше 3,3 тисячі людей.

Побудували їх за наказом рейхскомісара Нідерландів Артура Зейсс-Інкварта.

Окрім стандартних кімнат, які свого часу планували віддати під в'язницю, там були також комори, особисті приміщення та кімнати гігієни.

Популярні новини зараз
Мобілізація їх не омине: ким зацікавиться ТЦК у листопаді ТЦК дали 7 днів: кого мобілізують навіть з відстрочкою чи броню "Особливий вид знущання": в Україні спалахнув скандал через імена дітей Вже не вийде обміняти: які долари не приймуть банки та обмінники
Показати ще

Згодом частину кімнат переобладнали під військовий музей і туди почали їздити туристи.

Як повідомляв портал "Знай.ua", британка перетворила бункер довоєнних часів на особисте житло.