У мережі опубліковано 55 наукових фактів про смерть Іісуса Христа. Анатомічні та фізіологічні подробиці смерті Христа аналізував з наукової точки зору доктор Трумен Девіс.

Аналіз, який опублікований у мережі, вчений зробив у 1965 році, повідомляє Сatholic sistas.

1. Розп'яття - це найболючіша смерть, коли-небудь винайдена людиною, термін "мука" тут актуальний, як ніколи.

2. Це покарання було, у першу чергу, для самих "відморожених" і злісних чоловіків-злочинців.

Популярні новини зараз

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Настя Каменських на відпочинку з Потапом прийняла дивну позу: "П'ятачок замість носа і рука двометрова"

У покійного Олександра Абдулова знайшовся ще один позашлюбний син: схожість впадає у вічі одразу

Показати ще

3. Іісус був роздягнений догола, Його одяг поділений між римськими воїнами. "Ділять ризи мої між собою і за одяг мій кидають жереб" (Псалом 21).

4. Розп'яття гарантувало Іісусу жахливу, повільну, болісну смерть.

5. Коліна Іісуса були зігнуті під кутом близько 45 градусів. Він був змушений нести власну вагу м'язами стегна, що не є анатомічно правильним положенням, яке можна зберігати більше ніж на кілька хвилин без судом у м'язах стегон і гомілки.

6. Уся вага Іісуса тиснула на Його ноги з цвяхами, пробитими через них. Оскільки м'язи ніг Іісуса швидко втомлювалися, вага Його тіла повинна була бути перенесена на Його зап'ястя, руки і плечі.

7. Через кілька хвилин після того, як Його поклали на Хрест, плечі Іісуса були вивихнуті. Через деякий час лікті і зап'ястя Спасителя також виявилися вивихнутими.

8. Результатом цих вивихів стало те, що Його руки повинні були бути на 9 дюймів (23 см) довше, ніж зазвичай.

9. Крім того, у Псалмі 21:15 виконалося пророцтво: "Я розлитий, немов та вода, і всі кості мої поділились" Цей пророчий псалом дуже точно передає почуття Христа на хресті.

10. Після того, як були вивихнуті зап'ястя Іісуса, лікті і плечі, вага Його тіла через руки викликала тиск на м'язи грудної клітки.

11. Це змусило Його грудну клітку витягнутися вгору і назовні, у самому неприродному стані. Його грудна клітка постійно перебувала у стані максимального вдиху.

12. Щоб видихнути, Іісус повинен був спертися на пробиті цвяхами ноги і підняти власне тіло, дозволивши грудній клітці рухатися вниз і всередину, щоб випустити повітря з легенів.

13. Його легені знаходилися у стані спокою з постійним максимальним вдихом. Розп'яття - катастрофа з точки зору медицини.

14. Проблема полягала в тому, що Іісус не міг вільно спертися на ноги, тому що м'язи Його ніг, зігнуті під кутом 45 градусів, затекли і надзвичайно боліли, постійно перебуваючи в судомах і в анатомічно неймовірно неправильному положенні.

15. Процес дихання викликав жахливий біль, змішаний з абсолютним жахом задухи.

16. Фізично тіло Іісуса переживало цілу серію катувань, що ведуть до смерті.

17. Іісус був дуже зневоднений, Його кров'яний тиск упав до мінімуму.

18. Іісус гостро потребував внутрішньовенного вливання крові і плазми, щоб урятувати Своє життя.

19. Через зростаючі фізіологічні потреби серця і розвиток Haemopericardium, Іісус, ймовірно, зрештою, отримав розрив серця. Його серце буквально розірвалося. Швидше за все, це стало причиною Його смерті.

20. Коли солдати прийшли до Іісуса зламати Йому ноги, Він уже був мертвий. Жодна з частин Його тіла не була зломлена на виконання пророцтв.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", у Мережі з'явилася інформація про те, що зовнішність Ісуса Христа значно відрізнялася від того образу, який зазвичай зображується на іконах.