Таємничий сигнал Wow!, який зареєстрували 40 років тому, може виходити від комет.

Таке дослідження опублікували астрономи Антоніо Паріс та Еван Девіс, повідомляє "Popular Mechanics".

У 2016 році дослідникам вдалося зареєструвати дві комети, 266P/Christensen і P/2008 Y2 (Gibbs), сигнал яких нагадував загадковий сигнал 1977 року. Обидві комети були оточені великими хмарами водню, які могли бути джерелом сигналу.

Тепер же Паріс провів спостереження за іншими кометами і виявив у них такі ж хмари водню і такі ж сигнали. Це свідчить про те, що загадковий Wow! не є наслідком діяльності інопланетної цивілізації, а має природне походження.

Як повідомляв "Знай.ua", фахівці московського планетарію заявили, що до Землі наближається зелена комета.

Популярні новини зараз
Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати Штрафів від ТЦК стане значно більше: ухилянтів "задушать" грошима Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці
Показати ще