У Хмельницькому визначилися з ректором університету управління та права ім. Л. Юзькова. У конкурсі на посаду очільника Хмельницького університету перемогла єдина кандидатка.

29 вересня, виборча комісія оголосила результати виборів ректора ХУУП. Новим керівником одного з найбільших університетів обласного центру стала Ірина Ковтун.

У виборах очільника закладу приймали участь 140 виборців. “За” нову ректорку університету віддали 91 голос, “проти” – 26. Не брали участі у голосуванні 18 осіб.

Нового керівника ХУУПу обирали в зв’язку із закінченням контракту з попереднім ректором. Олега Омельчука було звільнено з посади рішенням останньої сесії Хмельницької обласної ради .

У Міністерстві освіти та науки роз’яснили, що одна і та сама особа не може бути керівником відповідного вищого навчального закладу понад два строки (згідно з вимогами ч. 1 ст. 42 Закону України «Про вищу освіту»). Олег Омельчук очолював хмельницький виш від 2010 року, два терміни поспіль.

Популярні новини зараз
Захищаючи Україну, загинув талановитий аніматор відомої гри Metro Exodus Андрій Корзінкін Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще

Ірина Ковтун з 2018 року працювала на посаді проректора з нормативного та науково-методичного забезпечення, доцента кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

У 2008 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Діяльність органів місцевого самоврядування на регіональному рівні в Україні: організаційно-правові особливості та шляхи вдосконалення». Член Хмельницької обласної організації Спілки економістів України.

Нагадаємо, що досвідчений лікар пригрозила швидким закриттям шкіл і дитсадків: "Я боюся"

Як повідомляв портал Знай.uа, у львівських школярів великі проблеми, батьки хапаються за голови.

Також портал Знай.uа писав, що у Київські гуртожитки пробрався коронавірус.