Хмельницький міськрайонний суд визнав винною продавчиню місцевого магазину у порушенні правил карантину (ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення) і призначив штраф 20,4 тис. грн. Про це свідчить постанова від 17 вересня.

За матеріалами справи 26 червня близько 21 год. 30 хв. на вул. Курчатова, 1 у Хмельницькому в магазині «Фруктовий» продавець не виконала правила карантину, встановленні п.п. 1 п. 3 Постанови КМУ № 392 від 20.05.2020, а саме здійснювала продаж товарів відвідувачам без засобів захисту.

У суді 10 вересня жінка пояснила, що в цей час магазин не працює і не визнала своєї вини.

Крім цього, в судове засідання, призначене на 17 вересня, продавець не з'явилась, про час та місце розгляду повідомлена належним чином. На електрону адресу суду надійшло клопотання про відкладення розгляду матеріалів про адміністративне правопорушення, в зв'язку з погіршенням стану здоров'я.

Судом, однак, не приймається до уваги дане клопотання, оскільки 25 серпня на електрону адресу суду надійшло подібне клопотання про відкладення розгляду матеріалів, про яке в судовому засідання заявила, що не направляла дане клопотання. Також до клопотання не надано підтверджуючих документів про стан здоров'я останньої.

Популярні новини зараз

Скромна ведуча "Все буде добре" Надія Матвєєва показала бездоганну фігуру у купальнику: "Раніше таких спалювали"

Стюардеса МАУ віддячила ввічливому пасажиру просто в салоні літака - чоловіки, беріть на замітку

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Показати ще

Водночас факт вчинення вказаного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями свідка, який пояснив, що під час відвідування продавець обслуговувала його без маски; письмовими поясненнями власниці магазину.

За порушення карантину передбачена відповідальність за ст. 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення («Порушення правил щодо карантину людей») передбачає штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн для громадян і 34-170 тис. грн – для посадових осіб.

Раніше портал Знай.uа писав про те, що стан Порошенка різко погіршився: "Кров надто густа"

Також портал Знай.uа писав, що Маша Єфросиніна дала пораду хворим, як полегшити страждання: "Інсайт від докторів"

Також портал Знай.uа писав, що медики не помічають хворих на туберкульоз через коронавірус: "Буде гірше"