Днями заступник голови фракції партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук на своїй сторінці у Facebook повідомила, що кандидатом на посаду міністра екології є нинішній заступник міністра енергетики та захисту довкілля України Роман Абрамовський. Вона зазначила, що його кандидатуру підтримав профільний комітет, проте у громадськості виникло більше питань, ніж відповідей щодо цього одіозного політика.

Нагадаємо, що він працював ще за Президента Порошенка заступником міністра розвитку громад та територій України. Потім, не зважаючи на обіцянки Зе-команди оновити владу, став заступником міністра енергетики та захисту навколишнього середовища.

Але робота з Порошенком не найгірша сторінка його біографії. В ЗМІ вже зазначали, що сам Абрамовський в 2013-2014 рр працював помічником народного депутата від Партії регіонів у ВР VII скликання Олександра Бобкова, який був одним з творців харківського "Оплоту" і спочатку брав участь у розправах над активістами Євромайдану в Києві, а потім - в організації антиукраїнських заворушень на сході України і захопленні влади в Донецьку.

У день "інавгурації" Захарченка в Донецьку, Олександр Бобков приїхав у Донецьк, щоб особисто привітати ватажка бойовиків з відповідальним призначенням. Увесь цей час Абрамовський був його помічником та отримував зарплату з бюджету України.

Є також інформація, що Роман Абрамовський, Олександр Бобков і Сергій Білгородський - власники заводу «КОКСОХІМОБЛАДНАННЯ», донецького підприємства, яке перейшло під контроль бойовиків і справно платить податки в бюджет ДНР донині.

Популярні новини зараз

"Я не живу – я мучусь": відверте зізнання бабусі школяра, який застрелився, сколихнуло Україну

У Дніпрі голий чоловік вивів на прогулянку свого "дружка" — в трусах і з нашийником

Мера столиці знайдено мертвим: залишилася одна записка

Школяр застрелився з батькової рушниці у покинутому будинку - мама посивіла, село ридає

Показати ще

Не зрозуміло, яким чином Роман Абрамовський потрапив на посаду заступника міністра енергетики та захисту навколишнього середовища, але лякає, що друг Порошенка й терориста Захарченка може стати міністром. Сподіваємось, нова влада не повторить помилок старої і буде підбирати на державні посади патріотів, а не ворогів України.