Навесні в Луганській області почали ремонт дороги Сєвєродонецьк-Станиця Луганська, пише Політека з посиланням на видання "Прав-Да!". Однак підприємства-переможці тендеру не змогли своєчасно побудувати асфальтобетонні заводи і тепер будують їх без будь-яких погоджень і дозволів.

Про це йдеться у відповіді на запит Державної екологічної інспекції.

Так, в місті Щастя, селищі Петропавлівка і Новоайдар побудовані і запущені в роботу три асфальтобетонних підприємства, хоча як повідомляє Держекоінспекція, заводи не отримували висновок з оцінки впливу на навколишнє середовище, як цього вимагає українське законодавство.

У Державній екологічній інспекції Луганської області факти незаконної побудови асфальтобетонних заводів не коментують цю ситуацію, але повідомили, що в інспекцію надійшли заяви від жителів міста Щастя, селищ Петропавлівка і Новоайдар, і зараз йде перевірка.

Популярні новини зараз
Ваш номер можуть заблокувати на два роки: Vodafone попередив про нові правила Депутати з «Євросолідарності» Порошенка масово виїхали до Європи, поки Україну масово обстрілюють ракетами, - військовий Пенсії не буде, лише "соцдопомога": хто позбавлений права на відпрацьовані гроші Бідність переросте у злидні: пенсіонерам анонсували "сюрприз" у 2025 році
Показати ще

Як повідомляють місцеві жителі, АБЗ працюють незаконно, під особистим прикриттям Луганської ОДА і особисто губернатора Сергія Гайдая.