Влада обрала політику ситуативного реагування на зовнішні і внутрішні виклики, але потурання силам, що називають себе патріотичними, і ігнорування порушень попередників. Про це йдеться в статті «Навіщо влада заграє з націоналістами і як держава увійшла в круте піке?», опублікованій виданням Golos.UA.

«Загравання з псевдопатріотами - стало справжньою національною традицією: любить влада наступати на граблі своїх попередників. Внутрішня політика розбалансована, зовнішня зовсім терпить повний крах - нею за великим рахунком ніхто не займається. Професіоналізму - нуль, стратегії - нуль. Вся політика нинішньої влади зводиться до майже параноїдальних спроб «підім'яти все під себе»: десь - через «реверанси», якщо страшно, десь - через сумнівні кадрові махінаці », - йдеться в публікації

У статті підкреслюється, що на «реверанси» перед «патріотами» влада штовхає падаючий рейтинг Президента.

«Влада починає тремтіти перед громадськими заворушеннями (а це ж хліб націоналістів!) і критикою їх дій. Тому парочку «па» влада відтанцювала перед Сергієм Стерненко, якому днями, нарешті, через роки судових розглядів, було винесено вирок! Проказово, що за звільнення з-під варти активіста виступали і політики, серед яких нардепи від партії «Європейська Солідарність», «Голос» і «Слуга народу». Трохи дивний союз виходить», - наголошується в статті.

Автор також згадує, що попередній глава держави на сьогодні фігурує в двох десятках кримінальних проваджень, жодне з яких не доведене до суду.

Популярні новини зараз

Синоптик Діденко пообіцяла українцям спекотну п'ятницю аж до +36: "Лежати на підлозі у формі морської зірки"

Потап ошелешив зізнанням про розставання: "Почали знімати рожеві окуляри"

Копія Тіни Кароль? 63-річна мама Дана Балана показала архіви з дитинства

Олександр Пономарьов провів безсонну ніч з чоловіком Тоні Матвієнко Арсеном Мірзояном: "Як це добре"

Показати ще

«У зв'язку з цим варто згадати про іншу справу одного патріота, що «зависла». Тут, правда, ставки на порядок вище: підозра в зраді при узгодженні комплексу заходів щодо виконання Мінських угод, пред'явлене п'ятому президенту України Петру Порошенко. Справу порушили, але так і не довели до логічного кінця, обмежившись медійним галасом. Очевидно - знову ж на догоду націоналістичному табору, який влада вирішила не розбурхувати», - підкреслює він.

При цьому він додав: «Неозброєним оком бачимо, як уряд всіляко намагається налаштувати на свій бік «патріотів». А тим часом влада упускає набагато серйозніші історії. Наприклад, відносини з РФ, яка не так давно стягнула війська до кордону і початку «масштабні військові навчання». Варто було Путіну трохи погриміти біля кордону, як наша влада встигла серйозно злякатися, а суспільство отримало ще одне свідчення того, що до таких викликів держава зовсім не готова. Загалом, пояснення досить просте - завдання про розвиток держави не стоїть. А тому - Стерненко, тому заморочки і маніпуляції навколо заміни кадрів, тому в ЗМІ занадто багато націоналістів. Але чи довго протягнемо з таким «політичним курсом»?», - підсумував автор публікації.