Начальник шостого відділу Управління процесуального керівництва, підтримки держобвинувачення і представництва в суді САП Сергій Козачина, який претендує на посаду глави відомства, фігурує в розслідуванні розкрадань на Південно-Українській АЕС і допомагає дружині-адвокату «відмазувати» злочинців. Про це повідомляє Фром.юа.

«Фігурував в журналістських розслідуваннях, пов'язаних з розглядом справи, що триває вже майже 6 років, про розкрадання при закупівлі обладнання для Південно-Української АЕС, яку розслідувало НАБУ. В ході розгляду суд встановив, що прокурор САП Сергій Козачина і детектив НАБУ В'ячеслав Халявка не могли брати участь в цьому кримінальному провадженні, тому всі скоєні ними дії є незаконними, а зібрані «докази» - неприпустимими», - йдеться в публікації.

Крім того, в поле зору правоохоронців потрапили і маніпуляції С.Козачини з елітною нерухомістю в центрі Києва.

«У квартирі на Златоустівській сім'я проживає з 2016 року і з тих пір двічі помінялися власники нерухомості. Справжнім власником є Козачина, але переоформлює квартиру на різних людей з метою приховати справжні доходи, оскільки середня ринкова вартість квартири становить 150 тис $», - підкреслюється в повідомленні.

Дружина кандидата на посаду глави САП, адвокат Анна Козачина використовує високе посадове становище чоловіка для вирішення справ в свою користь

Популярні новини зараз
"Холостячка" Злата Огнєвіч показала нічну спокусу у Львові: важко триматися Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути" Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є" "Дуже сильно, примушує задуматись": після слів Анастасії Приходько сльози навернулися на очі
Показати ще

«А дружина спеціалізується на справах про хабарництво, незаконне збагачення, службовій підробці, перевищенні влади, зловживанні службовим становищем, злочинній халатності, присвоєнні майна, ухиляння від сплати податків, і тд. Крім того, в 2018 вона приховала від чоловіка дохід від надання майна в оренду і дохід від зайняття незалежною професійною діяльністю», - наголошується в публікації.