Про це пише портал Дніпро Головне. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Буквально нещодавно відомство потрапило в скандал: з обшуками завітали оперативники Служби безпеки України. Управління, яке раніше очолював претендент на посаду голови Держспоживслужби Дніпропетровської області, підозрюють у вимаганні з підприємців регіону.

Приходько був начальником фітосанітарного управління з 2016 до 2021 року. Звільнився він у лютому. А вже через кілька місяців СБУ заявило про те, що у відомстві регулярно «доїли» підприємців, що займаються імпортом. Схема приносила до 100 тисяч гривень доходу. Природно, звинувачувати Василя Приходька в корупції без рішення суду не можна. Але виникає питання, як він буде керувати Держспоживслужбою, якщо в його відомстві відбувалися подібні історії?

Викликає питання і декларація кандидата. При зарплаті в трохи менше тисячу доларів, Василь Приходько примудрився зібрати 750 тисяч гривень готівки. При цьому, на держслужбі він перебуває з 2002 року. На всю ту ж скромну чиновницьку зарплату Василь Приходько обзавівся житловим будинком на 77,5 квадратів і шістьма земельними ділянками загальною площею в 55,7 тисяч квадратних метра. Вся нерухомість і земля записані на дружину і сина проте в декларації чиновник вказав, що в сімействі заробляє він один. Хоча в більш ранніх деклараціях чиновник писав про якийсь дохід сина з предпринимательскй діяльності, але скільки там заробляв Приходько-молодший залишається загадкою.

Популярні новини зараз
ПриватБанк звернувся з важливим попередженням: можна втратити всі гроші В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Такий стан укупі з вельми скромним доходом виглядає вельми цікаво на тлі корупційних скандалів у фітосанітарній службі, яку очолював Приходько і викликає питання щодо того, яким він буде головою Держспоживслужби області.