А ось наша (в чому тепер великі сумніви) вітчизняна компанія PariMatch продовжує свою діяльність в Росії. Тільки тепер під іншою дзвінкою назвою Paribet.

Як піти так що б залишитися?

Саме цим питанням задалися спритні комерсанти типу Сергія Портнова, голови правління холдингу.

На самому початку варварської російської інтервенції на територію України, сама компанія, а так само її головні особи, всіляко відхрещувалися від позначення своєї позиції. А окремі представники компанії коментували представникам преси це наступним чином: ми не займаємо жодну позицію, і не в праві давати оцінку діям влади.

Коли стало зрозуміло що "Київ за 3 дні не взяли" а в інфо-полі вже пахне репутаційними втратами, компанія тут же виступила за все хороше проти всього поганого. І гордо, рвучи на грудях сорочку, заявила про відхід з ринку країни-агресора.

Популярні новини зараз
Люди співали, а очі плакали: Тіна Кароль розчулила зал під час концерту, "Шикарний виступ" "Мені це подобається": Том Круз доглядає за Кейт Мідллтон, поки принц Вільям "клацає" на прем'єрі Деяких українців можуть звільнити від мобілізації: названо категорії Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще

Паралельно з цим Дмитро Сергєєв (представник офісу PariMatch Росія) заявив про ребрендинг і зміну назви на Paribet, а так само про збереження всіх рахунків, і роботу всіх ресурсів. Причому, зареєстрований Paribet на ту ж компанію " ТОВ " Бетернг, яка є офшором Тетяни білоруської - дружини засновника PariMatch Едуарда Швіндлермана.

Іншими словами-жадібні хлопці з PariMatch нікуди не йшли, а просто змінили вивіску. І продовжують фінансувати кулі та снаряди, які летять у мирні домівки українців, паралельно з цим публікуючи у Фейсбуці постіки з патріотичною підтримкою наших героїв ЗСУ. І як після цього ми можемо дорікати західні компанії за те що вони не йдуть з російського ринку? Коли у нас під носом Українська (??) компанія, продовжує фінансувати терор проти нашого народу?