Волонтер та медик Генадій Друзенко обурився тим, що їх фонд, який щодня рятує життя наших захисників, потрапив у "орієнтування" Державної митної служби.

Про це Генадій Друзенко пише на своїй сторінці у мережі Фейсбук, повідомляють Акценти.

"В органах багато порядних та професійних людей, які цінують подвиг медиків-добровольців #ПДМШ. Тому наразі я точно знаю, що на #ПДМШ в Державна митна служба України дійсно виставлено т.зв. "орієнтування". Тобто нас напевно підозрюють в контрабанді. Хоча це абсурдно, бо як неприбуткова організація та складова Сил оборони України #ПДМШ і так звільнений від усіх мит і податків при завезенні гуманітарної допомоги в Україну... Але менше з тим: "орієнтування" є, а отже від 6 січня цього року будь-яка допомога, що їде до нас з-за кордону задля порятунку життя захисників України на фронті, буде зустрічати перешкоди на митниці, – обурюється Генадій Друзенко.

У той же час волонтер пропонує звернути увагу на тих, хто сьогодні знаходиться у керівництві української митниці а саме - заступника голови ДМС Руслана Черкаського.

"Черкасський Руслан Анатолійович – заступник голови Державна Митна Служба України. Судячи з офіційної біографії, ніколи не працював в бізнесі. З 1993 року з перервами працює в органах ДМС. З 32 років трудового стажу 31 – на державній службі. Типовий представник "донецького клану" – стрімке карʼєрне зростання (аж до першого заступника Голови ДМС) припадає на перше та друге премʼєрство Януковича. Судячи з усього, "незамінний професіонал", який забезпечує виконання митницею усіх забаганок влади, незалежно від імені чинного президента, премʼєра та складу парламента. А тепер, увага "орієнтування": людина, що жоддного дня не працювала в бізнесі: катається на Bentley та Land Cruiser, номера якого відсутні в реєстрі МВС України; має нерухомість не тільки в центрі Києва й в ОАЕ; а також оформлені на брата: кілька квартир на Старонаводницькій; будинок площею майже 350 кв.м., в якому фактично проживає заступник голови ДМС, по вул. Петра Радченка в Києві", – перераховує Генадій Друзенко.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 20-26 травня для всіх знаків Зодіаку: конфлікт Водоліїв, маскування Терезів та шанс Близнят Все, що накопичували – може зникнути: клієнти ПриватБанку втрачають заощадження ТЦК збирає досьє на кожного: які дані вашої біографії знатимуть обов’язково Пенсіонери отримають значну доплату до пенсії: кому і скільки добавлять найближчим часом
Показати ще

Також волонтер зауважує, що брат митника Руслана Черкаського працює... у рибному господарстві "ДНР".

"Але що найцікавіше: в квітні 2017 року рідний брат Руслана Черкасського Валерій, в домі якого в Києві проживає заступник голови ДМС, отримав службове повідчення т.зв. "Государственного комитета водного и рыбного хозяйства ДНР", а в 2019 році – дозвіл для переміщення осіб через лінію розмежування у межах Донецької та Луганської областей. До речі, рідний брат заступника голови ДМС досі зареєстрований (і на 05.08.2019 фактично проживав) в окупованому Донецьку. Про цивільну жінку Черкаського, яка любить не тільки заступника голови ДМС, а й білі мерседеси "кубіки", поки промовчу. Напевно заробила на красиве життя наданням послуг з "естетичної медицини" в своїй фірмі, яка хоч і знаходиться в центрі Києва, досі НЕ має україномовної версії сайту – тільки російську...", – дивується волонтер.

Насамкінець волонтер закликав відповідні органи звернути увагу на митника, адже громадськості дуже цікаво, звідки у Руслана Черкаського, який все життя працює на державній службі, кошти на елітні автівки та нереально дорогу нерухомість.

"Невже Вам приємно доношувати кадри Януковича тільки тому, що вони безвідмовно виконують план з надходжень ПОВЗ державний бюджет?", – звернувся Генадій Друзенко до Президента Володимира Зеленського.