Колишній голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник, який перебуває за межами України, не забуває про добробут і обзаводиться новою нерухомістю.

Він зводить двоповерховий будинок у затишному словацькому туристичному містечку Блатниця, де офіційно проживає менше тисячі людей.

Про це повідомляє ТГ-канал Труха.

«Поки в Україні йде війна, а росіяни обстрілюють його рідне Дніпро, екс-чиновник, сховавшись в Словаччині, пише про перемовини з країною-терористом, компроміси та «врахування інтересів всіх сторін конфлікту», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що на батьківщині Олійника підозрюють у корупції та несплаті податків. Між тим він, за даними джерел, встиг завести взаємини із кримінальним авторитетом «Наріком».

Популярні новини зараз
Навіть "Резерв+" тепер не потрібен: кому з українців значно спростили життя У YASNO повернули українцям світло по 2,64 грн за кВт: але при цьому встановили ліміти - важливі подробиці Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку
Показати ще

Майбутній маєток Святослава Олійника, скріншот: Telegram
Майбутній маєток Святослава Олійника, скріншот: Telegram

В матеріалі журналістів порталу йдеться про те, що напрям для втечі колишній чиновник-корупціонер вибрав не випадково. Як дізналися правоохоронці, у Словаччині Олійник придбав нерухомість та інше майно. Силовики встановили, що корупційні гроші він виводив, зокрема, у Словаччину. В цій країні давно живе його довірена особа та неофіційна дружина – Ірина Гуназа, на яку і записані різні активи та нерухомість.

Прикметно, що нещодавно кримінальний авторитет «Нарік» (Олександр Петровський) запросив посвідку на проживання у Словаччині.

«Взагалі у двох одіозних і токсичних перебіжчиків, Олійника та «Наріка», напрочуд багато точок дотику. Ще в 2020 році їхні інтереси перетиналися в низці скандальних бізнес-політичних проектів», – йдеться у статті, опублікованій на «49000».

Нещодавно також Олійника спіймали за просуванням проросійських наративів. Він закликав до примирення з Росією та урахування її інтересів. Блогер Денис Казанський назвав Олійника «новим Мураєвим» і охарактеризував його позицію як «безмежне скотство».